Jdi na obsah Jdi na menu
 


Aktuality

 

 

Připravované školní akce

PO 21.5. – knihovna Turnov – 3.+5. třída

ÚT 22.5.- ČT 24.5. Projektové dny v přírodě – školka

ST 30.5. – DOPRAVNÍ HŘIŠTĚ, PRŮKAZ CYKLISTY – 4.tř.

ST 30.5. – večer Sedmihorky – 4.tř. – s přespáním – rozloučení s paní učitelkou Netřebskou, která jde na mateřskou (držíme palce laugh )

PÁ 1.6. – DĚTSKÝ DEN – ŠKOLKA

PÁ 1.6. – vyhodnocení akce Pohádkový les – s promítáním záznamu z celého dne – škola 17:00

SO 2.6. – VÍTÁNÍ OBČÁNKŮ – zpívají a hrají naše děti – 10:00 Ploukonice

PO 25.6. – PÁ 29.6. – ŠKOLA V PŘÍRODĚ – Srbsko (Branžež)

 

UMÍSTĚNÍ NA SOUTĚŽI - KDE KONČÍ

SVĚT

4. ročník naší školy se zúčastnil soutěže vyhlášené Městskou knihovou Antonín a Marka "JÁ JSEM TVŮJ ČLOVĚK", téma: ZVÍŘE.

V literární části této soutěže (kategorie 10 - 11 let) získala celá třída čestné uznání a jmenovitě se pak Matouš Veleba umístil na krásném druhém místě. Jiří Hovorka pak získal také čestné uznání za svou úvahu. 

Soutěž měla i výtvarnou část, do které se někteří žáci také zapojili. Všechny výtvory, ale také naše úvahy a povídky můžete vidět  do konce srpna vystavené v  Domě přírody v Dolánkách u 'Turnova. 

 

 

 

 

 

 

 

 

ČTVRTÝ ROČNÍK AKTIVNĚ UKONČUJE KVĚTEN

V úterý 29. 5. jsme navštívili výstavu v Dolánkách u Turnova, kde jsme se podívali na výsledky své práce v soutěži "Kde končí svět". Zchladili jsme se v Jizeře a šli opět po cyklistické stezce do Turnova, odkud jsme se autobusem vraceli do školy.

Ve středu 30. 5.  jsme úspěšně složili cyklistické zkoušky a až na jednu výjimku jsme celá třída hrdými majiteli cyklistických řidičských průkazů. 

Odměnou nám byl dobrý pocit a oběd v pizzerii Maškovka, odkud jsme počali náš třídní výlet do Sedmihorek. Neboť jsme byli hladoví jak vlci, byli jsme po obědě dříve než se předpokládalo a namísto čekání na nejbližší vlak, jsme se vydali na místo konání pěšky. Odpoledne jsme pak zaslouženě strávili ve vodě. Podvečer byl v duchu kolektivních her jako je fotbal, petang nebo vybíjená a také opékání vuřtů s rodiči. Do spacáků nebo hamak jsme pak zalézali řádně znaveni. Druhý den nás čekal opět návrat do školy. Ač byl vymyšlen ještě další program, počasí bylo neoblomné a donutilo nás opět strávit dopoledne koupáním. 

Myslím, že to byly velmi příjemné poslední květnové dny, které jsme si užili bez jakýchkoliv konfliktů, neshod nebo úrazů a budeme na ně rádi vzpomínat. 

Romana Netřebská